Nabídka práce Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech - Plzeň

S novou nabídkou práce Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech (Specialisté technické podpory) v obci Plzeň (okres Plzeň-město) přichází na pracovní trh ke dni 12.01.2019 firma - zaměstnavatel Hisense Czech s.r.o. (04184483, Plzeň). Toto volné pracovní místo je z oboru Výroba a provoz. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek (Jednosměnný provoz) je přinejmenším 25000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Plzeň-město

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech
Rozšířený popis:
Specialisté technické podpory
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
11.01.2019
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Zaměstnavatel požaduje detailní teoretické znalosti v oblasti technologie výroby a montáže produktů vyráběných mezinárodní skupinou společností HISENSE pro účely chodu výrobního závodu v České republice. Vybraný uchazeč bude implementovat výše uvedené poznatky do výroby v České republice a bude poskytovat odborné konzultace dalším zaměstnancům podílejícím se na výrobě. Vybraný uchazeč se nebude bezprostředně podílet na výrobě, ale bude toliko vystupovat jako specialista (konzultant) pro zajištění kvality výroby dle standardů společnosti HISENSE (samotná výroba bude zajištěna jinými osobami s odpovídajícím vzděláním v České republice pod kontrolou odpovědného zástupce společnosti). Zaměstnanec bude dále zajišťovat každodenní komunikaci s centrálou HISENSE v Čínské lidové republice (a to zejména s oddělením designu a vývoje) za účelem zajištění stejné kvality výroby a výrobků. Zaměstnavatel proto dále vyžaduje výbornou znalost čínského jazyka na úrovni rodilého mluvčí (včetně dialektu provincie Čching-tao). 
Další nabídky práce Plzeň-město

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
10044970704 (Úřad práce Plzeň)
Zaměstnavatel:
Hisense Czech s.r.o.
Adresa:
U Nové Hospody 1164/4, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1
Kontaktní osoba:
Mgr. Filip Choutka choutka@schaffer-partner.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace