Nabídka práce C# programátor/programátorka - Plzeň

S novou nabídkou práce C# programátor/programátorka () v obci Plzeň (okres Plzeň-město) přichází na pracovní trh ke dni 21.05.2020 firma - zaměstnavatel UBK s.r.o. (26377993, Plzeň). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 25000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Plzeň-město

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
C# programátor/programátorka
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
21.05.2020
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Hledáme C# vývojáře, přidej se k nám! Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegu na pozici C# vývojář. Mzda je závislá na zkušenostech uchazeče a vzájemné dohodě. Vhodné i pro absolventy. Jaká by byla náplň Tvé práce? Programování za použití platformy C# Analýzy a návrhy specifických řešení pro významné zahraniční klienty Využití moderních technologií a služeb Co bys měl umět? Programování v C# (zkušenosti s WPF výhodou) Pracovat v kolektivu, agilní tým Anglický nebo německý jazyk Co Ti nabízíme my? Flexibilní pracovní dobu Práci na zahraničních projektech pro prestižní klienty Stravenky Lokalitu v centru Plzně, parkování zdarma Odpovídající finanční ohodnocení a benefity Volitelné jazykové kurzy Pravidelné firemní akce Další systém odměn a benefitů Nástup možný ihned. Svůj životopis pošli na marta.tomaskova@ubk.cz. Těšíme se!
Další nabídky práce Plzeň-město

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Práce s PC - jiné
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
10115040788 (Kontaktní pracoviště Plzeň)
Zaměstnavatel:
UBK s.r.o.
Kontaktní osoba:
Marta Tomášková 739323959 marta.tomaskova@ubk.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace