Nabídka práce Programátoři počítačových aplikací specialisté - Plzeň

S novou nabídkou práce Programátoři počítačových aplikací specialisté (C# programátor/programátorka) v obci Plzeň (okres Plzeň-město) přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2019 firma - zaměstnavatel UBK s.r.o. (26377993, Plzeň). Toto volné pracovní místo je z oboru Informační technologie. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek (Jednosměnný provoz) je přinejmenším 25000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Plzeň-město

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Rozšířený popis:
C# programátor/programátorka
Počet volných míst:
4
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Hledáme C# vývojáře, přidej se k nám! Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegu na pozici C# vývojář. Mzda je závislá na zkušenostech uchazeče a vzájemné dohodě. Vhodné i pro absolventy. Jaká by byla náplň Tvé práce? Programování za použití platformy C# Analýzy a návrhy specifických řešení pro významné zahraniční klienty Využití moderních technologií a služeb Co bys měl umět? Programování v C# (zkušenosti s WPF výhodou) Pracovat v kolektivu, agilní tým Anglický nebo německý jazyk Co Ti nabízíme my? Flexibilní pracovní dobu Práci na zahraničních projektech pro prestižní klienty Stravenky Lokalitu v centru Plzně, parkování zdarma Odpovídající finanční ohodnocení a benefity Volitelné jazykové kurzy Pravidelné firemní akce Další systém odměn a benefitů Nástup možný ihned. Svůj životopis pošli na marta.tomaskova@ubk.cz. Těšíme se! 
Další nabídky práce Plzeň-město

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
10115040788 (Úřad práce Plzeň)
Zaměstnavatel:
UBK s.r.o.
Adresa:
Denisovo nábřeží 2568/6, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
Kontaktní osoba:
Tomášková +420 739 323 959 marta.tomaskova@ubk.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace