Nabídka práce skladníci, obsluha manipulačních vozíků -

S novou nabídkou práce skladníci, obsluha manipulačních vozíků () v obci (okres Plzeň-sever) přichází na pracovní trh ke dni 10.09.2021 firma - zaměstnavatel Sony DADC Czech Republic, s.r.o. (29101077, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (dvě směny) je přinejmenším 23000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Plzeň-sever

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Úvazek:
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
11.11.2019
Mzda:
23 000 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místa výkonu: Štěnovice, Plzeň, Úherce, Praha Náplň práce: zodpovědná práce na oddělení příjmu či expedice, nakládání/vykládání kamionů, zakládání palet do paletových regálů, možnost stát se vedoucím směny, spolupráce s přátelskými lidmi v rámci multikulturního týmu i napříč celou firmou. Požadavky: zkušenosti ze skladu, schopnost práce s VZV, zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci, schopnost soustředit se na zadaný úkol i v napjatých chvílích, ochota pracovat ve dvousměnném provozu, znalost práce na PC, zkušenosti s databázovými IS. Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna, možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce), benefitní program Benefit Plus.
Další nabídky práce Plzeň-sever

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
17282340718 (Kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih)
Zaměstnavatel:
Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Petra Pelikánová 377 159 020 petra.pelikanova@sonydadc.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace