Nabídka práce dělník-ce ve výrobě -

S novou nabídkou práce dělník-ce ve výrobě () v obci (okres Plzeň-město) přichází na pracovní trh ke dni 25.06.2020 firma - zaměstnavatel KS-Europe s.r.o. (63990474, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (tři směny) je přinejmenším 19320 Kč hrubého.


Další nabídky práce Plzeň-město

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
dělník-ce ve výrobě
Úvazek:
Směnnost:
tři směny
Nástup dne:
01.08.2020
Mzda:
19 320 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místa výkonu práce: Plzeň - Křimice, Šťáhlavy Hlavní náplň práce: obsluha technologické linky na kompletaci katalogů, zodpovědnost za dodržení předepsaných technologických postupů a za pořádek na pracovišti, provádění jednoduché údržby na lince, rozbalování zásilek a třídění zboží, kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC, skenování kódů, tisk etiket, odstraňování drobných závad, ruční žehlení. Předpoklady pro výkon práce: spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, schopnost zaučit se na předepsané technologické operace, dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje, schopnost naučit se cca 60 německých slov (barvy, oblečení) Zaměst.výhody. 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky.
Další nabídky práce Plzeň-město

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
19007460789 (Kontaktní pracoviště Plzeň)
Zaměstnavatel:
KS-Europe s.r.o.
Kontaktní osoba:
Radka Chlebušová 377 862 124 rchlebusova@ks-europe.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace