Zpět na nabídky práce Tachov

Nabídka práce Policista/ka dálniční oddělení Plzeňský kraj - Ostrov u Stříbra

Ke dni 11.06.2024 nabízí Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje (Ostrov u Stříbra) volné pracovní místo na pozici Policista/ka dálniční oddělení Plzeňský kraj v obci Ostrov u Stříbra (okres Tachov).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je 30 070 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 11. 6. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Policista/ka dálniční oddělení Plzeňský kraj
Místo práce:
Ostrov u Stříbra (Tachov)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
30 070 až 34 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Text nabídky:
Přemýšlíte kam po maturitě nebo se chystáte na životní změnu? Máte smysl pro zodpovědnost a chcete pracovat v dynamickém prostředí? Staňte se jedním z nás u dopravní policie. Vše potřebné vás naučíme. Náborový příspěvek až 150.000 Kč.

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- státní občanství ČR
- trestní bezúhonnost
- zdravotní, fyzickou a psychickou způsobilost
- spolehlivost a pracovitost


Dálniční policisté zajišťují bezpečí na dálnici, chytají auta v protisměru, ale také řeší dopravní nehody nebo šetří případy vykradených kamionů. Samozřejmě na začátku budete muset absolvovat potřebné kurzy a školení, ale pak už budete v našem týmu. Máme moderní vozový park a pro práci využíváme různou zajímavou techniku.


Nabízíme jistotu zaměstnání a služebního příjmu. Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením, dostanete po 6 měsících náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Při nástupu bude Váš služební příjem 30.070,- Kč a po ukončení základní odborné přípravy min 34.000,-Kč. Pracovní doba je 37,5 hod. týdně a budete mít 6 týdnů dovolené. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na dovolenou a dětem na tábory.
Další benefity? Možnost ubytování, máme vlastní rekreační zařízení a po dlouholeté službě nárok na ozdravný pobyt v délce 14 dnů. Možnost studia na vysoké škole, ale i bez diplomu se můžete uplatnit v budoucnu na jiných pozicích.


Ozvěte se na zaslat email nebo se můžete přijít nezávazně podívat.
Těšíme se na Vás.


Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje