Zpět na nabídky práce Plzeň-město

Nabídka práce Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj

Ke dni 08.06.2024 nabízí Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje (Plzeň) volné pracovní místo na pozici Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj v obci Plzeň (okres Plzeň-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je 30 070 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 8. 6. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj
Místo práce:
Plzeň (Plzeň-město)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
30 070 až 34 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Text nabídky:
Zajímají Vás zprávy o tranzitní migraci, když prohlížíte internet? Říkáte si, jak moc cizinců u nás skutečně pracuje bez povolení? Umíte si představit, že chytáte převaděče přímo při činu? Chcete vědět, co je to videospektrální komparátor nebo Heartbeat detektor? Staňte se jedním z nás a my vás vše potřebné naučíme.

Kontrolovat cizince a ubytovatele, jestli dodržují své povinnosti, vyhledávat nelegálně pobývající cizince a vyhošťovat je nebo odhalovat trestné činy. Pohybovat se budete ve firmách, ubytovnách, vlacích i na dálnici a spolupracovat budete s kolegy napříč státní správou.


Nabízíme jistotu zaměstnání a služebního příjmu. Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením, dostanete po 6 měsících náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Při nástupu bude Váš služební příjem 30.070,- Kč a po ukončení základní odborné přípravy min. 34.000,- Kč. Pracovní doba je 37,5 hod. týdně a budete mít 6 týdnů dovolené. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na dovolenou a dětem na tábory.
Další benefity? Možnost ubytování, máme vlastní rekreační zařízení a po dlouholeté službě nárok na ozdravný pobyt v délce 14 dnů. Možnost studia na vysoké škole, ale i bez diplomu se můžete uplatnit v budoucnu na jiných pozicích.


Máte maturitu a jste bezúhonní? Ozvěte se na zaslat email nebo se můžete přijít nezávazně podívat.
Těšíme se na Vás.


Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje