Zpět na nabídky práce Plzeň-město

Nabídka práce Všeobecná sestra v domově pro osoby se zdravotním postižením - Plzeň

Ke dni 13.07.2024 nabízí Městský ústav sociálních služeb města Plzně (Plzeň) volné pracovní místo na pozici Všeobecná sestra v domově pro osoby se zdravotním postižením v obci Plzeň (okres Plzeň-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je 35 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13. 7. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Všeobecná sestra v domově pro osoby se zdravotním postižením
Místo práce:
Plzeň (Plzeň-město)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
35 000 až 60 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Text nabídky:
Vzdělání odpovídající získání odborné způsobilosti k výkonu povolání všeobecné sestry (studijní obor zdravotní, ženská, dětská sestra), bezúhonnost

Budete vykonávat komplexní specializovanou zdravotně ošetřovatelskou péči našim klientům, vedení agendy zdravotní dokumentace, adresa pracoviště DOZP Nováček, Rabštejnská 1618/29, Plzeň 1 - Bolevec 323 00 Plzeň.

Samostatná a zodpovědná práce v oblasti pobytových sociálních a s tím souvisejících zdravotních služeb, práce ve velké organizaci s dlouhodobou tradicí, odměňování podle platného nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platová třída 10 - tabulka č. 3, příplatek za směnnost, riziko, za práci přesčas, o víkendech a svátcích, speciální odměny dle vnitřního platového předpisu, důsledné dodržování Zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce (doba odpočinku mezi směnami, roční limit přesčasových hodin, maximálně 3 pracovní směny za sebou, aj.). Možnost vyzkoušet si pracovní činnost přímo na pracovišti, zaškolení a zaučení pod odborným dohledem. Řada zaměstnaneckých výhod - zvýhodněný datový tarif pro volání v síti O2, v rámci benefitní karty Up ČR příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, šest týdnů dovolené, možnost získání služebního bytu po roce práce v organizaci.

Více o nabízené pozici na www.muss.plzen.eu nebo na tel.: 378 03 7606 Mgr. Šeflerová Jaroslava, personální útvar, případně zašlete dotaz na e-mail: zaslat email

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Městský ústav sociálních služeb města Plzně
Kontaktní osoba:
Mgr. Jaroslava Šeflerová, + 420 378 03 7606